PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 5
im. MIKOŁAJA KOPERNIKA w RADOMSKU

|   Strona główna   |   Z życia szkoły   |   Dziennik elektroniczny   |  Kontakt   |

SZKOŁA STRONA GŁÓWNA
 Hymn szkoły
 Podręczniki i programy
 Plany pracy szkoły
 Projekty, programy, linki
DOŁĄCZ DO MICROSOFT TEAMS!

Regulamin skrócony dla ucznia

Regulamin ogólny

Instrukcja ogólna MS OFFICE 235 / MS TEAMS

Instrukcja dla ucznia i rodzica

Instrukcja dla nauczyciela

Opcjonalnie, z aplikacji można korzystać z poziomu przeglądarki (w przeglądarce internetowej).
Wchodzimy wówczas na stronę https://login.microsoftonline.com/, a następnie logujemy się za pomocą tych samych Danych, co do aplikacji MS Teams.

Dane do zalogowania otrzymają Nauczyciele / Uczniowie (Rodzice mogą pomóc) po wysłaniu informacji o zainstalowaniu Microsoft Teams pod adres e-mailowy:
michalwolski@op.pl

W temacie wiadomości proszę wpisać: Teams, a w treści podać:
- ADRES E-MAIL UCZNIA LUB RODZICA
- NAZWISKO UCZNIA
- IMIĘ UCZNIA
- KLASA UCZNIA

Otrzymacie następnie e-mail zwrotny z danymi do zalogowania.
Będzie to nazwa użytkownika (tzw. login) oraz  jednorazowe hasło.
Hasło jednorazowe trzeba zmienić podczas pierwszego logowania!

Hasło nie może zawierać identyfikatora użytkownika oraz musi składać się z co najmniej 8 znaków i z co najmniej 3 z następujących typów znaków: wielkie litery, małe litery, cyfry i symbole.
Przykładowe hasła:
AdF4Y6sF,   56!g3dcf

Proszę Rodziców o zapisanie tego zmienionego (nowego) hasła w bezpiecznym miejscu, ponieważ uczniowie notorycznie zapominają haseł.

Jeśli wiadomość e-mail z danymi nie doszła,
to proszę sprawdzać również folder SPAM w skrzynce mailowej, gdyż - czasami - tam może trafiać wiadomość z danymi do zalogowania!
Aplikację MS Teams można też pobrać na smartfony z systemem Android lub iOS, wystarczy w sklepie Play lub AppStore wpisać MS Teams.
Zalecamy korzystać z tej aplikacji na komputerze, a na smartfonie w przypadku braku komputera w domu lub w przypadku rodzeństwa, które posiada tylko 1 komputer. Jedno dziecko może używać w komputerze, drugie w telefonie. Jeśli dwoje dzieci chce używać aplikacji tylko w komputerze, to dzieci powinny logować się "na przemian" tzn. kiedy jedno dziecko skończy, musi się wylogować, a następnie drugie dziecko się loguje.

Inna opcja: jedno z dzieci korzysta z aplikacji w komputerze, drugie w tym samym czasie może korzystać z aplikacji MS Teams zainstalowanej na smartfonie.
Dla nauczycieli
Godziny dzwonków

Zasady bezpieczeństwa
 Informacje / Pliki do pobrania